zavolejte nám
+420 467 070 027
Napište nám
Zajištění financování
Financování technologií

Pro naše klienty využívající facility služby jsme připravili produkt v podobě financování pořízení či inovací facility technologií přímou finanční podporou formou zvýhodněných splátek zařízení či rozpuštění ceny do našich služeb. Jelikož nám není cizí budoucnost českého zemědělství, rozhodli jsme se financovat zemědělskou půdu a agro podniky s cílem jejich zefektivnění.

Kritéria pro financování si určujeme sami, celý proces je flexibilní a je možné nastavit si individuální podmínky financování ať už se jedná o investiční či úvěrovou formu.
 

Mám zájem
Zajištění financování
Dotace

Rádi Vám pomůžeme s čerpáním dotací, účtováním a řízením projektů. Celý administrativní proces vyřídíme za Vás.

Financování technologií a zemědělské investice

Pro naše klienty využívající facility služby jsme připravili produkt v podobě financování pořízení či inovací facility technologií přímoufinanční podporou formou zvýhodněných splátek zařízení či rozpuštění ceny do našich služeb.

Jelikož nám není cizí budoucnost českého zemědělství, rozhodli jsme se financovat zemědělskou půdu a agro podniky s cílem jejich zefektivněníKritéria pro financování si určujeme sami, celý proces je flexibilní a je možné nastavit si individuální podmínky financování ať už se jedná o investiční či úvěrovou formu.
 

Mám zájem
Zajištění financování
Správa pohledávek

Pomůžeme Vám navrátit Vaše nezaplacené pohledávky od dlužníků. K vaší spokojenosti se snažíme celý proces vyřešit v conejkratším termínu. Po celou dobu vymáhání pohledávek, jsou naši klienti velmi podrobně informováni o průběhu a stavu. Mezi základní nástroje patří i analýza bonity a goodwillu obchodního partnera a právní servis.

Zajišťujeme i správu leasingových pohledávek a odkup a prodej pohledávek.
 

Mám zájem
Napište nám
Máte zájem
o službu?
Políčka označená * jsou povinná.
Hledáte konkrétní řešení, nebo jen potřebujete nezávaznou konzultaci?